Про нас

Ласкаво просимо на наш сайт LikVid.com.ua

 

Ми - команда професіоналів, в якій об'єднані Варава Євген, маркетолог в нерухомості, та Артем Червінчук, технічний експерт, геній програмування. Обидва маємо багаторічний досвід у своїх галузях та страстно закохані в сферу нерухомості. Але наша спільна бажання змінити і вдосконалити роботу агентів з нерухомості привело нас до створення чогось великого.

 

Щодня ми стикаємося з тим, що Ви витрачаєте надзвичайно багато часу на пошук інформації для оцінки об'єктів нерухомості та виявлення потенційно ліквідних,або недооцінених об'єктів на ринку. Так народилася наша ідея - створити сервіс, який збереже Вам цей дорогоцінний ресурс - час.

 

Наша сила - в авторських алгоритмах та використанні штучного інтелекту для оцінки об'єктів нерухомості. Ми розробляємо і удосконалюємо наші алгоритми, щоб забезпечити максимально точні результати оцінки та високу ефективність сервісу. Віримо, що завдяки цим інноваційним рішенням наш сервіс стане незамінним помічником для з Вас у Вашій повсякденній роботі.

 

Ми не стоїмо на місці. Постійне оновлення та вдосконалення нашого сервісу - наш пріоритет. Ми слухаємо наших користувачів, отримуємо фідбек, адаптуємося до їх потреб і вимог. Наша мета - стати надійним і незамінним ресурсом для Вас, що допоможе Вам швидше і ефективніше знаходити потрібну інформацію та успішно проводити угоди.

 

Ми також розширюємо зони нашої діяльності, аби допомагати агентам нерухомості з різних регіонів. Наша мета - стати глобальним інструментом, що допоможе агентам з різних куточків світу досягати успіху у сфері нерухомості.

 

Ми впевнено крокуємо в майбутнє, надіючись, що наша праця покращить Вашу роботу, зробить процес купівлі-продажу нерухомості більш ефективним та сприятиме розвитку ринку нерухомості взагалі.

 

Дякуємо, що обрали наш сервіс. Разом ми зробимо майбутнє нерухомості кращим!