Книги потрібні, щоб нагадувати людині, що його оригінальні думки не так вже нові. " Авраам Лінкольн
383-47-60(044)
Ліквідація фізичних осіб або Ліквідація юридичних осіб

Банкрутство й ліквідація юридичної особи

Банкрутство   юридичної особи - це неспроможність боржника, що визнана рішенням господарського суду або  заявлена самим підприємством неможливість виконання обов'язків  до обов'язкових виплат, або нездатність відповідати на  грошові зобов'язання кредиторів.

Визнання юридичної особи банкрутом тягне виключення з реєстру юридичних осіб й індивідуальних підприємців, і списання боргових зобов'язань.  Для одержання такої можливості необхідно врахувати всі вимоги законодавства, а також існуючий досвід у сфері банкрутства й ліквідації підприємств. Ліквідація юридичної особи за допомогою банкрутства  - це етап  діяльності підприємства, що далеко не завжди означає, що компанія повністю припинила існування. 

Підставою для надання в судові органи висновку про банкрутство вважаються дані аналізу господарських договорів і бухгалтерського обліку.   Висококваліфіковані співробітники нашої компанії вирішать будь-які питання, пов'язані із процедурою банкрутства підприємства.

Банкрутство спрямоване на збереження майна юридичної особи.  Хід самої процедури передбачає складання реєстру вимог кредиторів, проведення зборів кредиторів.  Учасники процедури банкрутства це:  боржник, кредитори, арбітражний і господарський суд.  Банкрутство тягне певні правові й організаційні наслідки, як юридичної особи - боржника, так й інвесторів і кредиторів.

Залежно від процедури банкрутства, платоспроможність боржника  підлягає відновленню  за допомогою реорганізації підприємства, зміни керівництва або відмови від деякої частини активів.  Якщо боржник зізнається банкрутом або починає процедуру ліквідації, це означає  скасування  його реєстрації як підприємства (юридичної особи)  або підприємця (фізичної особи).

Банкрутство підприємства дасть можливість кредитором задовольнити свої грошові вимоги, але якщо майна недостатньо,  борги підлягають списанню  згідно ст.31 Закону України: «Про поновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом».

Після  того, як банкрут повністю погасив вимоги кредиторів за рахунок наявних  коштів, у тому числі, і від продажу майна,  але зберіг активи,  яких досить для продовження діяльності,  він може продовжувати займатися підприємницькою діяльністю.

Мапа