Книги потрібні, щоб нагадувати людині, що його оригінальні думки не так вже нові. " Авраам Лінкольн
383-47-60(044)
Ліквідація фізичних осіб або Ліквідація юридичних осіб

Всі послуги

«Еквітас компані» є однією з провідних юридичних компаній на ринку України в сфері цивільного, господарського, сімейного, трудового, житлового та земельного права. У нас працюють досвідчені і кваліфіковані юристи, які завжди своєчасно допомагають вирішити кожну проблему наших Клієнтів, дотримуючи всі правові аспекти та законодавство України. Нас рекомендують і приходять ще раз. Більше 5 років практики на ринку України і надання високоякісних юридичних послуг.

  1. У найкоротші терміни і за прийнятними цінами ми надаємо такі юридичні послуги в Києві та Україні.Первинна реєстрація юридичних та фізичних осіб-підприємців (ТОВ, ПП, АТ, СПД, благодійні фонди).
  2. Реєстрація змін в ЄДРПОУ (зміна розміру статутного капіталу, зміна засновників, зміна місцезнаходження, зміна найменування, зміна видів діяльності, зміна керівника і тд.).
  3. Отримання з ЄДРПОУ довідок, витягів, виписок, ін. документів органів держ. влади (статистика, податкова, пенсійний фонд)
  4. Ліквідація юридичних та фізичних осіб-підприємців за власним бажанням або через банкрутство.
  5. «Експрес» ліквідація – шляхом викупу 100 % часток в статутному капіталі (із зміною керівника).
  6. Продаж готових фірм з ПДВ, будівельною ліцензією, з «оборотами» та ін.
  7. Реєстрація емісії акцій та облігацій.
  8. Отримання торгових патентів та ліцензій на торгівлю алкоголем, тютюном, на здійснення охоронної діяльності, роботу з кольоровими металами,ліцензій професійних учасників ринку цінних паперів та відповідних свідоцтв фінансових установ Нацкомфінпослуг.
  9. Судове провадження (консультації, написання позовів, заперечень, клопотань, представництво в судах, виконавче провадження).
  10. Абонентське юридичне та \ або бухгалтерське обслуговування (юридичні висновки, експертиза договорів, усні консультації, складання та подання звітності і тд.).

Ми завжди йдемо на зустріч нашим клієнтам з дотриманням конфіденційності, комерційної таємниці. Представляємо абонентське юридичне обслуговування та консультування з постійною системою знижок.

«Еквітас компані» - весь спектр юридичних послуг в Києві та Україні, націлених на розвиток Вашого бізнесу.