Книги потрібні, щоб нагадувати людині, що його оригінальні думки не так вже нові. " Авраам Лінкольн
383-47-60(044)
Ліквідація фізичних осіб або Ліквідація юридичних осіб
Юридичні поради
  • При ліквідації за рішенням власників

    Для того, щоб прискорити проведення ліквідації за рішенням засновників, заздалегідь погасіть борги перед кредиторами і бюджетом, а також максимально зведіть до нуля дебіторську заборгованість. Це зобов'язання, так чи інакше, виникне перед вами при проведенні перевірки в податкових органах, і може сильно затягнути цей етап ліквідації. Крім того, заздалегідь турбуючись про зведення показників балансу до нуля, ви зможете з'ясувати, які проблеми можуть виникнути при погашенні боргів, і вирішити їх.

  • При експрес - ліквідації

    Щоб правильно закінчити діяльність фірми за допомогою процедури експрес-ліквідації, необхідно попередньо оформити звільнення всіх співробітників підприємства. В останню чергу звільняються головний бухгалтер і директор (накази на їх звільнення готують наші фахівці). Після переоформлення компанії на нового директора і засновника всі документи, в тому числі і печатка, передаються за актом прийому-передачі новому директору, тому поставити відбиток печатки в трудовій книжці або в інших документах пізніше буде вкрай складно.

  • Кадри під час реорганізації

    Кадрове питання при реорганізації підприємства - завжди актуальне і потрібне питання для кадрової служби та головного бухгалтера. Згідно із законодавством проведення реорганізації є причиною припинення дії трудового договору, тільки якщо при даних змінах на підприємстві відбувається скорочення чисельності або штату компанії. Інакше проводиться переведення співробітника на інше підприємство з новим записом у трудовій книжці.

1
Мапа